The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Място пълно с мистерии, тайни и интересни загадки.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Елена ще приеме ли да стане вампир?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Зоуи Ан Хъмфри
Admin
Admin
Зоуи Ан Хъмфри


Брой мнения : 633
Join date : 26.09.2009

Елена ще приеме ли да стане вампир? Empty
ПисанеЗаглавие: Елена ще приеме ли да стане вампир?   Елена ще приеме ли да стане вампир? Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 8:16 pm

Според вас Елена ще преме ли да стане вампир?

Според мен Елена ще приеме да стане вампир само в краен случай, когато няма друга възможност и нито Стефан, нито Деймън нито изабел или Катрин могат да 'и помогнат. Но не искам Елена да става вампир, защото когато е човек е много по интересно. Винаги някой има няакъв план за нея и двамата братя трябва да я спасяват от това, защото тя е обикновен човек и няма сили като тях.
Върнете се в началото Go down
Евър Хоуп Хъмфри
Admin
Admin
Евър Хоуп Хъмфри


Брой мнения : 1705
Join date : 04.05.2009

Елена ще приеме ли да стане вампир? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елена ще приеме ли да стане вампир?   Елена ще приеме ли да стане вампир? Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 8:35 pm

Според мен би приела, но не мисля че Стефан или Деймън биха и позволили да се преобрази. Не мисля, че биха я обрекли на това "проклятие" все пак толкова се опитаха да я защитят от всичко. Дори и да приеме те ще направят всичко за да я спрат. Но дори и да остане човек, дори и да стане вампир обзалагам се, че режисьорите ще измислят интересни развръзки на събитията.
Върнете се в началото Go down
 
Елена ще приеме ли да стане вампир?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: The Vampire Diaries :: Дискусии-
Идете на: